Co se jinam newešlo

Reklami sem xD

25. února 2008 v 11:45
Reklamy sem:
↓↓↓↓↓

Slowní fotbal

25. února 2008 v 11:45
Ye to yednoduchý. Já napíšu slowo a wy postupně budete doplňowat.
Příklad: Napíšu slowo taška.Slowo končím na písmenko A tagže musíš wymyslet slowo na A.
Např: auto,ostrov,vole azd...
Doufám že to chápete a že se zapojíte..!!
Yoo a yeště chci říct že každý 10 slowo wyhráwá diplom... :))


Click
↓↓↓

Rekord v komentářích heh xD

25. února 2008 v 11:44
Do komentářů k tomuhle článku budete psát různý komenty... xD
Prostě co chcete.... :))
Chci wás ale poprosit aby ste sem nepsaly komentáře typu AkdfjAfdf atd... :D
Každý 10 komentář dostane diplom... :)

Click
↓↓↓↓

Čokoládové katastrofy

12. února 2008 v 15:19
1. Ublemcaný redaktor
Jistý John Cherry, redaktor amerických novin Seattle Times, prohrál s jistou Dianou Laneovou soudní při ohledně urážky na cti a souhlasil, aby se záležitost urovnala tak, že on po sobě nechá házet pudinkem. Stoupl si tedy na schody před budovou svých novin pouze v plavkách a v potápěčské přilbě. Jelikož se nedal sehnat žádný pudink, paní Laneová a její dva synové Fed (12 let) a Red (9 let) házeli po redaktorovi obří čokoládové dorty s krémem a se šlehačkou, dokud nebyl od čokolády od hlavy až k patě.Právník paní Laneové řekl: "Měl jsem klienty, kteří vysoudili víc peněz, ale ještě žádný nebyl takhle spokojený".
2. Santos ve víru zapomnění
Roberto Dos Santos se už nikdy nebude moct ani podívat na čokoládu Whirl ("Vír"). Jednou totiž nechal Vír v krabičce od oběda na lavičce v parku v londýnském Willesdenu a někdo mu ho ukradl. Už to bylo dost zlé, ale on vedle té čokolády měl svoje životní úspory - které už nikdy neviděl.
3. Sentimentální zloděj
Neil Turley si "půjčil" cizí auto a vyrazil v něm na pětisetkilometrovou projížd'ku po Británii. Když vracel auto na místo, nechal v něm vzkaz, že se omlouvá, a bonboniéru jako náhradu za tu, kterou v autě našel a snědl. Měl ale tu smůlu, že vzkaz napsal na zadní stranu soudní obsílky, na které bylo jeho jméno a adresa.Turley dostal dva roky podmíněně a taky musel zaplatit 20 liber za benzin, který projezdil.
4. Netypický Topik
Jistá Marie Henriquesová se těsila, jak si pochutná na tyčince Topik, kterou si koupila u stanice londýnského metra Piccadilly Circus. Ale když se do ní zakousla, čekalo na ni ošklivé překvapení.
"Vytáhla jsem to z pusy a odloubala z toho čokoládu," řekla. "A našla jsem tam šedivou, chlupatě vypadající věc." Tou věcí byly pozůstatky mrtvé myši, jejíž původ později vysledovali až do továrny na zpracování oříšků v Turecku.Mluvčí společnosti Mars řekl: "Jsme šokováni, že se kolem tyčinky Topik mohly stát takovéhle věci."
5. Psí život ohařú
Začalo to atletikou, a nyní se vespárech dopingového skandáluocitl i takový klidný sport jako
závody ohařů. Dotyčným dopingem jsou prosté čokoládové bonbony.Čokoláda po léta byla pro závodní psy milovanou pochoutkou,ale nyní Britská asociace ohaříchzávodů vyloučila tyhle psy ze soutěží. Dopingové zkoušky odhalily v tělech těchto psích čokoholiků stopyteobrominu a kofeinu. Majitelé ohařích šampionů, jako třeba Mark Pettit, zuří a běsní. "Nevinní lidé s psímimiláčky, kteří to dělají jen pro zábavu, jsou nyní cejchováni jako dopingoví podvodníci.
6. Sladká Ižíce
Měl to být jeden z největších vynálezů všech dob: čokoládoválžíce, která by přesvědčila dětičky, aby polykaly léky.Žena příhodného jména Konstance Honeyová (tj. Medová)přišla s tímhle sladkým nápadem v roce 1937. Ale tenpropadl prostě proto, že si získal až moc velkou oblibu.Ona pak musela svým malým miláčkům říkat: "Dala bych ti lék, ale nemám už v domě ani jedinou lžíci!"
Truffle Art Print by Shari Warren

Uwědom si....

12. února 2008 v 15:11
Když jsem si tohle přečetla a podívala na tyhle obrázky, něco sem si přece jen uvědomila, je to pravda .. Vydíte to i v televizi .. . Určitě, mají pravdu, nebo určitě se podívej , těch dětí mi je líto :'(
Nerad chodíš do školy?
Oni chodí rádi....
Nerad ovoce nebo zeleninu?
Oni si nevybírají....
Jsi na dietě?
Oni na ni umírají...
Vadí ti, že se ti rodiče pletou do života?
Oni nemají rodiče...
Nudí tě pořád stejné hračky a hry?
Oni nemají na výběr...
Koupili ti adidas a ty jsi chtěl nike?
Tady mají jen jednu značku...
Vadí ti, že musíš v 8 večer spát?
Oni se nechtějí probudit...

Ještě si myslíš, že máš plno starostí? Rozhlédni se okolo sebe a děkuj za všechno co máš. Máme štěstí, máme víc než potřebujeme, abychom byli šťastní. Přestaňme si stěžovat a pomáhejme si!

Co je na tobě nejhezčího? ( podle měsíců narození)

12. února 2008 v 15:06
Co je na tobě hezkého podle měsíce narození:
Leden-vlasy,oči
Únor-nos,uši
Březen-všechno
Duben-krk,chodidla
Květen-tělo,ramena
Červen-víčka,obličej
Červenec-řasy,ruce
Srpen-rty,obočí
Září-nohy,ústa
Říjen-zadek,prsa
Listopad-oči,záda
Prosinec-rty,obličej
 
 

Reklama