Únor 2008

Mám new přezdíwku! xD

28. února 2008 v 23:27 | El_ishk@ ♥ | 
Ahooooooj,!!
Mám nowou přezdíwku xD....Místo El-Vanessi mám El_ishk@ ♥..Tak se wám budu takle hlási do bleskowek atd...xD Tak doufám že se wám páčí...:-)A vymyslela mi jí moje milowané sbééééééčko VanilQááá!!Moc děkuji :-)!A určo zaslouslouží odměnu.....Jojo máš jí tu: ))))

Slíbená cenka pro VanilQůůů:
Doufám že se ti líbí!! xD :))

New desing xD

28. února 2008 v 13:17
Ahoooooooooooj,
jak můžete widět mám new desing :-).Mám ho od mojeho Sbéééčka/Setřenky VanilQýýý proto tam je podepsaná....Welmi se mi líbí,...♥Páč se mi líbíDrew Barrymorje super!!Hlawně v Charlieho andílkách♥Já jí mám mocinky ráda..jako Vanessu!!♥To jsou moje 2. zlatíčka a andíli♥:-)Moc je mám ráda o obdiwuju je♥:-D.A jedno informace....Už je mi líp:-)....!

Zase nemocná..to je hrozný lidi :-(

27. února 2008 v 9:46
Ahooj lidičky,
Já jsem zase nemocná..to je hrůza...včera jsem od 2 hodin ráno zvracela a jestli ještě jednou budu zvracet jdu do nemocnice..ty jo mě to štwe..na blog teď enbudu mít čas...ani na SBÉÉÉčka...tak promiň te plsky...takže asi týden počítejte že wás nebudu nawštěwowat....Doufám e to chápete...


Reklami sem xD

25. února 2008 v 11:45 Co se jinam newešlo
Reklamy sem:
↓↓↓↓↓

Slowní fotbal

25. února 2008 v 11:45 Co se jinam newešlo
Ye to yednoduchý. Já napíšu slowo a wy postupně budete doplňowat.
Příklad: Napíšu slowo taška.Slowo končím na písmenko A tagže musíš wymyslet slowo na A.
Např: auto,ostrov,vole azd...
Doufám že to chápete a že se zapojíte..!!
Yoo a yeště chci říct že každý 10 slowo wyhráwá diplom... :))


Click
↓↓↓


Rekord v komentářích heh xD

25. února 2008 v 11:44 Co se jinam newešlo
Do komentářů k tomuhle článku budete psát různý komenty... xD
Prostě co chcete.... :))
Chci wás ale poprosit aby ste sem nepsaly komentáře typu AkdfjAfdf atd... :D
Každý 10 komentář dostane diplom... :)

Click
↓↓↓↓
Vanessa and Hilary

23. února 2008 v 19:47 Vanessa Hudgens
Hilary a Vanessa Hudgens, co je kromně krásy spojuje? Hil napsala pro Vanessu píseň!
Psalo se, že hvězda filmíku High School Musical Vanessa Hudgens nazpívala píseň pro Hilary Duff na její nové cd, které Hil začala nazpívavat. Všichni jsme byli nadšení, ale tato informace není pravdivá, ovšem přece jenom mají tyto dvě krásky něco společného.Bulvár si někdy informace vezme do vlastních rukou a upraví je tak, aby zněly lépe, prostě senzačně. A tak se změní význam a důležitost celé informace. Tentokrát vám přináším, už pravdivou zprávu o těchto zpěvačkách, která je také velmi zajímavá.
Dnes se nám potvrdily informace o tom, že Hilary Duff napsala píseň "I Will" pro nové album Vanessy Hudgens. Jak víme, Hilary si napsala několik hitů, zmíním třeba Stranger, ale pro druhého umělce zatím píseň nepsala. Hilary Vanessa zaujala, a tak se jí rozhodla napsat píseň. Devatenáctiletá hvězdička se chystá vydat své cd v květnu nebo červnu a já vás o něm budu určitě ještě informovat. Ale už se moooc těším jaká tahle píseň bude. Podle slov Vannesy je moc hezká